ponad 30 lat doświadczenia w produkcji tras kablowych


Od 1986 roku zajmujemy się projektowaniem i produkcją profesjonalnych systemów tras kablowych i instalacyjnych. Nasze produkty są dostępne na całym Świecie.

Doświadczenie i odpowiedzialność

Szeroka oferta produktów i rozwiązań

Natychmiastowa dostępność z centrów dystrybucyjnych

Innowacyjność i gwarancja najwyższej jakości

Szeroka oferta produktów

W bieżącej ofercie katalogowej posiadamy ponad 27 000 standardowych produktów. Współpracujemy z klientami, aby dostosować nasze rozwiązania do wymagań specyficznych instalacji.

Katalog on-line

Prestiżowe realizacje

Nasze produkty pozwalają na budowę kompletnych instalacji, które spełniają wymagania najtrudniejszych inwestycji przemysłowych, infrastrukturalnych i mieszkaniowych.

Najwyższa jakość

Zintegrowany proces projektowania i wytwarzania, oparty o zautomatyzowane linie produkcyjne sterowane numerycznie, gwarantuje najwyższą precyzję wykonania. Jakość naszych produktów potwierdzają liczne certyfikaty i zewnętrzne badania.

Badania i rozwój

Natychmiastowa dostępność

Własne centra logistyczne oraz rozbudowana sieć partnerów handlowych pozwala na natychmiastową realizację standardowych zamówień w ciągu kilku dni.

Trasy i dostawy    Partnerzy handlowi

Praca w BAKS

Jesteśmy stabilną i odpowiedzialną firmą, obecną na rynku od ponad 30 lat. Gwarantujemy przejrzyste warunki zatrudnienia. Jeżeli jesteś zainteresowany rozwojem zawodowym, sprawdź aktualne oferty pracy.